Zrealizowanych szkoleń: 1 267
Przeszkolonych osób: 18 255
Pozyskanych funduszy: 196 710 109 zł
Zaproponuj temat szkolenia
Poznaj opinie naszych klientów
Szkolenie "Specjalista ds. projektów unijnych 2014-2020" prowadzone na wysokim poziomie; trener posiada bardzo wysoki poziom wiedzy i doświadczenia....
Zobacz inne opinie

OPINIE

Szkolenie "Najczęstsze problemy związane z rozliczaniem projektów inwestycyjnych współfinansowanych z funduszy UE - skuteczne metody ich rozwiązywania w oparciu o wskazówki IZ oraz KE."

Szkolenie prowadzone ciekawie przez Pana Dariusza Kamińskiego, który wykazał się dużą wiedzą i tematyką związaną z funduszami strukturalnymi oraz sposobem ich rozliczania i kwalifikowania wydatków.

Grzegorz Schulc Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu (prowadzący Dariusz Kamiński, maj 2011)

 Szkolenie przeprowadzone było w sposób bardzo przyjazny. Szkolący przygotowany na wysokim poziomie. Ogólnie pełen profesjonalizm.

Małgorzata Dmitrzak Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A. w Warszawie Oddział w Sanoku (prowadzący Dariusz Kamiński, maj 2011)Bardzo ciekawa i odpowiadająca potrzebom tematyka szkolenia. Trener o dużych kompetencjach w przedmiotowym zakresie szkolenia. Forma prowadzenia bardzo dobra a sposób odpowiedzi na pytania i stawiane problemy w pełni wyczerpujący zagadnienie.

Janusz Mstowski Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Sulechowie (prowadzący: Dariusz Kamiński, marzec 2011)Świetne szkolenie! Fantastyczna współpraca z EUROPOINTEM! Rewelacyjny prowadzący, świetnie przygotowany, super kontakt z grupą. Genialnym pomysłem było, że trener przygotował szkolenie pod nasze, konkretne potrzeby, które wynikały z analizy ankiet! Pan Dariusz Kamiński ma ogromną wiedzę , praktyczne podejście do problemów i był bardzo dobrze przygotowany.

Izabela Wojewoda Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Sulechowie (prowadzący: Dariusz Kamiński, marzec 2011)Wszystkie elementy szkolenia zaproponowane przez trenera zostały przekazane w sposób zrozumiały i przejrzysty. Przygotowanie merytoryczne i praktyczne trenerów firmy EUROPOINT jest na najwyższym poziomie.

Agnieszka Dryło Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Sulechowie (prowadzący: Dariusz Kamiński, marzec 2011)

wiecej

Szkolenie "Trwałość projektu - czyli jak nie stracić dotacji"

Szkolenie zostało przeprowadzone w sposób interesujacy. Zagadnienia tematyczne zostały poparte licznymi przykładami. Wykładowca posiadał dużą wiedzę merytoryczną jak i praktyczną w zakresie prezentowanego zagadnienia. Temat został zaprezentowany w sposób zrozumiały.

Anna Stapurowicz Małopolski Urząd Wojewódzki (prowadzący: Dariusz Kamiński, sierpień 2011)

Specjalista ds. projektów B+R

Szkolenie spełniło moje oczekiwania

Izabela Steliga-Lepucka (Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Krośnie)

Szkolenie spełniło moje oczekiwania

Izabela Steliga-Lepucka (Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Krośnie)


Dobre szkolenie

Rafał Solecki (Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości)


Szkolenie bardzo merytoryczne, poparte konkretnymi przykładami. Osoby prowadzęce przygoptowane profesjonalnie. Dobry klimat szkolenia.

Magdalena Hermann, Firma GRANTERA Sp. z o.o Gdańsk, czerwiec 2016


Szkolenie ciekawe, trenerzy z duzą wiedzą merytoryczną i potrafili w sposób ciekawy przekazać posiadaną wiedzę.

Marcin Grega, Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości Kraków, czerwiec 2016


Bardzo przydatne szkolenie, ciekawie prowadzone. 

Katarzyna Obirek, Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości Kraków, czerwiec 2016


Szkolenie dobre i przejrzyste, pozwalające uporządkować posiadaną wiedzę i nabyć nową. Zdecydowanie polecam. Merytorycznie i organizacyjnie na bardzo wysokim poziomie.

Marcin Żarłok, Ministerstwo Rozwoju Warszawa, maj 2017


wiecej

Pomoc publiczna i pomoc de minimis w ramach programów operacyjnych 2014-2020

Szkolenie dużo mi dało, ogromna wiedza prowadzącego. Świetne, profesjonalne przygotowanie. Dobry klimat szkolenia. Polecam!

 Izabela Wojewoda , Lubuski Ośrodek Innowacji i Wdrożeń Agrotechninczych

Formalno-prawne aspekty współpracy nauki z biznesem

Szkolenie w peni spełniło moje oczekiwania

Barbara Kania-Dec (Narodowe Centrum Nauki w Krakowie)

Szkolenie przeprowadzone w sposób profesjonalny, zrozumiały. Sposób przekazywania wiedzy, jasny i przejrzysty wszystkich części szkolenia (zagadnienie) ułożone w sposób przemyślany. W pełni spełniło moje oczekiwanie.

Ewa Szostak, Szkoła Główna Służby Pożarniczej Warszawa, wrzesień 2017


Szkolenie bardzo profesjonalne, prowadzący je był przygotowany merytorycznie zarówno teoretycznie jak i pod kątem praktycznym. Zajęcia prowadzone były w interesujący sposób.

Karolina Mazur-Durnaś, Regionalne Centrum naukowo-Technologiczne Kielce, wrzesień 2017


Szkolenie bardzo ciekawe, poparte wieloma przykładami praktycznymi. Trener - przede wszystkim praktyk, więc wiedza była przekazywana z wieloma przykładami, odniesieniami do praktyki etc. Trener odpowiada na każde zadane pytanie (nawet wykraczające poza zakres szkolenia). Wiedza przekazana w sposób rzetelny jasny, zrozumiały. REWELACJA!

Paula Jeżak-Gorczyca, Szkoła Główna Służby Pożarniczej Warszawa, wrzesień 2017

wiecej

« 1 2 3 4 5 »

Zrealizowanych szkoleń: 1 267
Przeszkolonych osób: 18 255
Pozyskanych funduszy: 196 710 109 zł