Zrealizowanych szkoleń: 1 267
Przeszkolonych osób: 18 255
Pozyskanych funduszy: 196 710 109 zł

OPINIE

Szkolenie "Akredytowane szkolenie PRINCE2®Foundation"

Szkoleni pn. : "Akredytowane szkolenie PRINCE2Foundation" zostało przeprowadzone w sposób przejrzysty i dostępny dla uczestników. Pozwoliło to usystematyzować obszerną terminologię z zakresu metodyki PRINCE2F. - dziękuje -

Justyna Dróżka, Uniwersytet Łódzki (prowadzący: Adam Korczowski, listopad 2011)

 Szkolenie przeprowadzone na wysokom poziomie, spełniając wszystkie oczekiwania.

Dariusz Oleksiak Ministerstwo Rozwoju Regionalnego (prowadzący: Adam Korczowski, listopad 2011)

wiecej

Szkolenie "Zmiany i korekty w Kontraktach FIDIC z uwzględnieniem Prawa Budowlanego oraz Prawa Zamówień Publicznych dla projektów współfinansowanych z funduszy UE"

Szkolenie w pełni zaspokoiło moje oczekiwania, trafiło idealnie w moje potrzeby szkoleniowe w w tej kwestii. Ogromne uznanie dla osoby szkoleniowca, wyraźnie wyróżniał się "IN PLUS" na tle innych szkoleń w których brałem udział.

Wojciech Grycner "AQUA" S.A. (prowadzący: Marek Chrószcz, kwiecień 2011)

 Szkolenie ciekawe, dla mnie potrzebne, podczas którego mogłam poszrzyć wiedzę, skonsultować tematy z innymi uczestnikami.

Aneta Gurak DHV Polska - Biuro Inwestora (prowadzący: Marek Chrószcz, kwiecień 2011)

wiecej

Szkolenie "Księgowość w projektach EFS z uwzględnieniem zmian po 1 stycznia 2012 r."

Szkolenie przeprowadzone przez EUROPOINT, dotyczące księgowości w programach EFS było bardzo ciekaw. Jestem pozytywnie zaskoczona poziomem na jakim sie odbyło, zarówno pod względem merytorycznym jak i od strony administracyjnej! Bardzo kompetentny Trener.

Joanna Jurkowska Uniwersytwet Warszawski, Wydział Chemii (prowadzący: Jacek Paluch, lipiec 2011)

 

 Szkolenie pod każdym względem spełniło moje oczekiwania, było przeprowadzone profesjonalnie, wyczerpujące wiadomości i odpowiedzi trenera. Duży pozytyw.

Mariusz Taha Uniwersytwet Łódzki (prowadzący: Jacek Paluch, lipiec 2011)Szkolenie było prowadzone w sposób interesujący. Prowadzący jest przygotowany pod względem merytorycznym. Potrafi powiązać wiedzę teoretyczną z praktyką. Pomaga w rozwiązywaniu problemów zwiazanych z tematyką szkolenia.

Lidia Tokarczyk Uniwersytwet Wrocławski (prowadzący: Jacek Paluch, lipiec 2011)Szkolenie przeprowadzone bardzo profesjonalnie przez świetnie przygotowanego Trenera, p. Jacka Palucha. Uczestniczę w prowadzonym przez Pana Jacka Palucha szkoleniu już drugi raz. Uwagę zwraca umiejętne łączenie zganień teoretycznych z przykładami wyjaśniającymi. Szkolenie godne polecenia dla osób zajmujących się księgowaniem i rozliczaniem projektów EFS.

Adam Klar Wyższa Szkoła Planowania Strategicznego w Dąbrowie Górniczej (prowadzący: Jacek Paluch, marzec 2011)Szkolenie było na dobrym poziomie. Omówione zostały zmiany obowiązujące od 2011 roku. Otrzymałam wyczerpujące odpoiedzi na pytania i wątpliwości.

Renata Raszewicz Państwowa Wyższa Szkoła im. Witelona w Legnicy (prowadzący: Jacek Paluch, marzec 2011)Szkolenie prowadzone w ramach EFS spełniło w zupełności moje potrzeby. Osoba prowadząca wykazała się bardzo obszerną wiedzą dotyczącą realizacji projektów EFS. Dotyczyło to również wiedzy praktycznej.

Łukasz Krawczyk Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Ostrowcu Świętokrzyskim prowadzący: Jacek Paluch, styczeń 2009)Zakres materiału- bezwzględnie potrzebny do realizacji projektów z POKL. Trener wysokiej klasy specjalista w dziedzinie księgowości i rozliczania projektów z POKL. Liczba godzin- wystarczająca dla tej tematyki.

Elżbieta Kaczmarska Starostwo Powiatowe w Ostrowcu Świętokrzyskim (prowadzący: Jacek Paluch, styczeń 2009)Ze szkolenia jestem zadowolona, przeprowadzono w sposób zrozumiały na przykładach, dołączono materiały pomocnicze.

Krystyna Kisiel Zespół Szkół Nr 2 w Ostrowcu Świętokrzyskim (prowadzący: Jacek Paluch, styczeń 2009)O szkoleniu dowiedziałam się z maila z ofertą szkolenia firmy Europoint. Oferta była bardzo szczegółowa i trafiła w moje oczekiwania. Szkolenie odzwierciedlało założony plan, czyli przeprowadzone profesjonalnie i dokładnie. Trener został przyjęty przez grupę pozytywnie. Jest osobą w pełni profesjonalną w swojej dziedzinie. Potrafi i chce odpowiadać na pytania grupy szkolącej się, jak również "służy radą". Jestem zainteresowana kolejnymi szkoleniami firmy Europoint i będę polecała współpracownikom i znajomym.

Marzena Pączek Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie (prowadzący: Jacek Paluch, luty 2009)Szkolenie przeprowadzone w przystępny sposób, z uwzględnieniem specyfiki syst. fin-księg. różnych jednostek biorących udział w szkoleniu. Prowadzący wykazał się dużym poziomem wiedzy w zakresie tematyki szkolenia. Wyczerpująco odpowiadał na zadane pytania.

Olga Dziubek Uniwersytet Gdański (prowadzący: Jacek Paluch, luty 2009)Szkolenie przeprowadzone ciekawie, zwrócono uwagę na część praktyczną.

Anna Kowalcze Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej w Chełmku Sp. z o.o. (prowadzący: Jacek Paluch, marzec 2009)Szkolenie spełniło moje oczekiwania, zdobyłam wiedzę na która liczyłam. Trener bardzo miły, posiada wiedzę i potrafi przekazać.

Małgorzata Ząbek Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego (prowadzący: Jacek Paluch, marzec 2009)Szkolenie spełniło moje oczekiwania względem niego. Prowadzący bardzo dobrze przygotowany. Posiada wiedzę i dobry kontakt z grupą.

Barbara Pietraszek Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego (prowadzący: Jacek Paluch, marzec 2009)Szkolenie spełniło moje oczekiwania. Moja wiedza na temat księgowości znacznie się pogłębiła.

Małgorzata Salamandra Urząd Gminy w Szczawie Kościelnym (prowadzący: Jacek Paluch, marzec 2009)Szkolenie prowadzone fachowo przez trenera Pana Jacka Palucha, znającego bardzo dobrze specyfikę rozliczania środków finansowanych z Funduszy Unijnych. Na wszystkie nurtujące mnie pytania w dziedzinie tworzenia planów kont i instrukcji obiegu dokumentów Finansowo-księgowych dotyczących projektów zrealizowanych z funduszy UE, otrzymałam od trenera wyczerpujące odpowiedzi.

Marzena Siejka Kozienicka Gospodarka Komunalna Sp. z o.o., Kozienice (prowadzący: Jacek Paluch, wrzesień 2009)Zasadniczo szkolenie wyczerpało podjęty temat. bardzo dobrze przygotowany prowadzący szkolenie, dobra atmosfera w trakcie zajęć.

Ewa Stefanowicz HALDEX S.A., Katowice (prowadzący: Jacek Paluch, wrzesień 2009)Szkolenie przejrzyste, merytorycznie doskonałe. Miejsce szkolenia właściwe. Kontakt prowadzącego z grupa był bardzo dobry. Szczególnie przydatna była możliwość zadawania pytań w trakcie szkolenia jak i w czasie przerw.

Bolesław Brzóska HALDEX S.A., Katowice (prowadzący: Jacek Paluch, wrzesień 2009)Uczestniczyłam w takim szkoleniu pierwszy raz. Uważam, że było dobrze przygotowane. Trener prowadzący posiadał wiedzę, a najważniejsze potrafił ją przekazać. Ćwiczenia, które były przeprowadzone były bardzo pomocne utrwaleniu informacji teoretycznych. Ogólnie jestem bardzo zadowolona z uczestnictwa w tym szkoleniu.

Krystyna Mamiak Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu (prowadzący:: Jacek Paluch, maj 2009)Szkolenie bardzo ciekawie prowadzone przez trenera. Bardzo dobre warunki tj. sala szkoleniowa, zakwaterowanie. Zagadnienia omawiane w sposób jasny, czytelny. Trener odpowiadał na pytania uczestników w sposób zrozumiały.

Wanda Roman Specjalistyczny Ośrodek Szkoleniowo- Wychowawczy (prowadzący: Jacek Paluch, maj 2009)Szkolenie przeprowadzone w sposób profesjonalny, zarówno pod względem formalnym jak i merytorycznym. Zrealizowane zgodnie z ogłoszonym na stronie internetowej programem. Zaletą szkolenia jest również bardzo dobry kontakt z grupą oraz interesujący sposób przekazywania wiedzy uczestnikom szkolenia.

Monika Kwietniewska Politechnika Gdańska, Dział Projektów Europejskich (prowadzący: Jacek Paluch, maj 2009)Szkolenie zorganizowane na bardzo wysokim poziomie. Trafny dobór treści do tematu, sala i zaplecze organizacyjne na bardzo wysokim poziomie. Przygotowanie trenera i sposób przekazania treści na bardzo wysokim poziomie. Szkolenie spełniło moje oczekiwania i chętnie skorzystam z następnych szkoleń.

Monika Kowalska Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Lublinie (prowadzący: Jacek Paluch, lipiec 2009)Bardzo dobre przygotowanie szkolenia pod względem merytorycznym przez prowadzącego. Przekaz informacji bardzo komunikatywny.

Urszula Gańko KOMANDOR Łódź S.A. (prowadzący: Jacek Paluch, grudzień 2009)Szkolenie przeprowadzone bardzo profesjonalnie, bardzo dobry trener z ogromną wiedzą, którą chętnie i wyczerpująco dzieli się z uczestnikami szkolenia.

Barbara Moczulska Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego we Wrocławiu (prowadzący: Jacek Paluch, listopad 2008)Za sprawą doskonałej wiedzy merytorycznej oraz komunikacji z grupą Trenera, trudny i zarazem obcy mi temat został przeze mnie dogłębnie zrozumiany. Wiedza, a w szczególności jej bardzo szeroki zakres z pewnością bardzo przyda mi się w pracy z przyszłymi projektami.

Filip Perucki Chrześcijańska Akademia Teologiczna w Warszawie (prowadzący: Jacek Paluch, grudzień 2008)Szkolenie specjalistyczne dla osób, które bezpośrednio zajmują się tą tematyką w pracy zawodowej, prowadzone przez wykładowcę z dużym doświadczeniem.

Elżbieta Magiera Ministerstwo Finansów (prowadzący: Jacek Paluch, grudzień 2008)

wiecej

Szkolenie "Specjalista ds pozyskiwania funduszy unijnych - moduł zaawansowany"

Szkolenie przeprowadzone w pełni profesjonalnie. Zakres tematyczny wyczerpany. Tematyka pomogła przy pracy.

Powiatowy Urząd Pracy w Sanoku (prowadzący: Łukasz Leszczyński, Szczepan Brzeski marzec 2010)

 Tematyka z zakresu szkolenia umożliwiły mi pogłębienie wiedzy z zakresu finansów dotyczących projektów. Jest to gruntowa podstawa dla przygotowania i weryfikacji studium wykonalności.

Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy Oddział w Toruniu Barbara Przybylska (prowadzący: Szczepan Brzeski, sierpień 2009)Szkolenie przygotowane rzeczowo, zostało zrealizowane zgodnie z programem, trener posiadał bogatą wiedzę. Jestem zadowolona z uczestnictwa w szkoleniu, zarówno pod względem zakresu przekazanej wiedzy.

Małgorzata Pawlak Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie (prowadzący: Szczepan Brzeski, maj 2009)Bardzo obszerny zakres zagadnień został przedstawiony w sposób systematyczny i zgodnie z programem. Ze względu na przewagę formy warsztatowej nad wykładami teoretycznymi na podkreślenie zasługuje sprawność prowadzenia zajęć w kilku grupach z wykorzystaniem arkusza EXCEL. Wszystkie grupy realizowały wszystkie ćwiczenia równolegle, osiągając te same wyniki, podlegające weryfikacji trenera.

Maria Kulaga LOGIN Maria Kułaga, Gliwice (prowadzący: Szczepan Brzeski, maj 2009)Szkolenie przeprowadzone profesjonalnie. Prowadzący dysponuje szeroką wiedza teoretyczną i praktyczną. Szkolenie bardzo mi sie podobało.

Marek Maraszek Zakłady Azotowe Puławy S.A (prowadzący: Szczepan Brzeski, maj 2009)Szkolenie przeprowadzone przez Europoint przygotowane jest na wysokim poziomie. Wykładowca posiada rozległa wiedzę teoretyczna i praktyczną. Jestem bardzo zadowolona, że zajecia są prowadzone w sposób warsztatowy.

Zakłady Azotowe Puławy S.A (prowadzący: Szczepan Brzeski, maj 2009)Na podstawie przebiegu zajęć zgodnych z założeniami programowymi, kwalifikacji i wysokiego poziomu wiedzy posiadanych przez trenera, jasności wyłożenia tematu, co było czytelne dla różniących się poziomem wiedzy uczestników kursu oraz innych zaobserwowanych pozytywnych walorów mających ogólny wpływ na odbiór przekazywanej wiedzy (sala, poczęstunek, itp.) uważam, że szkolenie prezentuje wysoki poziom.

Anna Leśniewska-Korybska MONTERNIA.PL (prowadzący: Szczepan Brzeski, luty 2009)Szkolenie bardzo dobrze przygotowane od strony merytorycznej. Trener z ogromnym wyczuciem prowadzi grupę przez ścieżki pozyskiwania funduszy unijnych.

Agnieszka Kowalska Europejskie Centrum Biznesu i Współpracy (prowadzący: Szczepan Brzeski, luty 2009)Szkolenie intensywne, dobrze zorganizowane; prowadzący - bardzo dobrzy merytorycznie, kontaktowi, zaangażowani. Bardzo duży plus: możliwość konsultacji. Bardzo dobrze zbudowana strona www. Wyczerpujący i brzmiący wiarygodnie opis szkolenia. Szkolenie godne polecenia. Serdecznie dziękuję.

Edyta Łaszczewska – Düzgünce Cementownia "Nowa Huta" S.A (prowadzący: Jarek Kubiak, Szczepan Brzeski, styczeń 2008)Szkolenie bardzo dobre, przekazywana wiedza dobrze przekazana i podzielona na tematy. Szkolenie spełniło moje oczekiwania.

Adam Gołąbek Centrum EMAG (prowadzący: Szczepan Brzeski, styczeń 2008)Trzy dni szkolenia dały mi praktyczną i fachową wiedzę w bardzo szerokim temacie dot. funduszy unijnych.

Krystian Wojtania GOREM sp.z o.o. (prowadzący: Szczepan Brzeski, styczeń 2008)Szkolenie na bardzo dobrym poziomie. Spełniło moje oczekiwania. Kadra trenerska wykwalifikowana i bardzo dobrze przygotowana merytorycznie.

Wojciech Wiszniewski EuroDelta Consulting (prowadzący: Szczepan Brzeski, styczeń 2008)Zdecydowanie pozytywna opinia. Merytorycznie bardzo dobrze przygotowane. Sposób wyjaśniania bardzo przystępny dla osoby niemającej w pracy zawodowej stałego kontaktu z aspektami finansowymi/ekonomicznymi.

Marcin Trzeciak Gazobudowa - Kraków Sp. z o.o. (prowadzący: Szczepan Brzeski, marzec 2008)Szkolenie przeprowadzone w sposób profesjonalny, przygotowanie trenerów bardzo dobre pod względem merytorycznym i organizacyjnym, materiały szkoleniowe przygotowane bardzo dobrze.

Przemysław Przyłucki "AGREMO" Sp. z o.o. (prowadzący: Szczepan Brzeski, marzec 2008)Szkolenie zostało przeprowadzone w sposób jasny, czytelny i w pełni (moim zdaniem) wyczerpujący temat. Uważam, że czas przeznaczony na w/w szkolenie został dobrze wykorzystany. Dodatkowe plusy dla bardzo kompetentnego, sympatycznego wykładowcy oraz uczynną i miłą opiekunkę kursu.

Beata Kostyk BOT Elektrownia Opole S.A. (prowadzący: Szczepan Brzeski, marzec 2008)Szkolenie przeprowadzone merytorycznie i praktycznie spełniło oczekiwania. Sposób przekazywania informacji przez trenerów był bardzo przystępny, w przypadku pojawiających się wątpliwości, były one dokładnie i wyczerpująco wyjaśniane. Dużym atutem szkolenia było prowadzenie ich przez praktyków, przez co uczestnicy mieli możliwość praktycznego rozwiązania problemów zaistniałych w rzeczywistości.

Maria Musiał PROCON-BUMAR Sp. z o.o. (prowadzący: Szczepan Brzeski, marzec 2008)Szkolenie spełniło moje oczekiwania. Poziom przygotowanych materiałów oraz sposób prowadzenia szkolenia bardzo mi odpowiadał. Szczególnie interesujące były praktyczne zajęcia polegające na wykorzystaniu teorii w praktyce, na konkretnych przykładach. Mam nadzieję, że EUROPOINT będzie dalej rozwijał tematykę związaną z pozyskiwaniem funduszy europejskich, z których będę mógł skorzystać.

Dariusz Szkudlarek PROCON-BUMAR Sp. z o.o. (prowadzący: Szczepan Brzeski, marzec 2008)Szkolenie przeprowadzone sprawnie i profesjonalnie. Prowadzący odznaczali się duża wiedzą i znajomością tematu szkolenia. Wiedzę przekazywali w sposób bardzo komunikatywny. Całość szkolenia przeprowadzono perfekcyjnie. Oceniam je bardzo wysoko.

Beta Misztal – Kowalska Urząd Gminy Nielisz (prowadzący: Szczepan Brzeski, maj 2007)

 Szkolenie organizacyjnie i merytorycznie przeprowadzone na wysokim poziomie. Bardzo dobra metoda - warsztaty w małych grupach + indywidualna pomoc trenera.

Paweł Bosak Małopolski Urząd Wojewódzki (prowadzący: Szczepan Brzeski, czerwiec 2008)Szkolenie było przeprowadzone w sposób profesjonalny. Możliwość pracy na arkuszach była bardzo pomocna, gdyż wraz z przyswajaniem wiedzy teoretycznej uzyskiwało się również wiedzę praktyczną. Bardzo pomocne były także wskazówki trenera dotyczące w jaki sposób przygotować arkusze dla biznesplanu i analizy ekonomicznej.

Edyta Matuszewska Uniwersytet Mikołaja Kopernika (prowadzący: Szczepan Brzeski, czerwiec 2008)Szkolenie bardzo dobrze zorganizowane. Przygotowanie prowadzącego bardzo dobre. Miejsce szkolenia w dogodnym miejscu. Grupa uczestników dobrana dobrze, tj. podobny stopień zaawansowania oraz podobne oczekiwania.

Anna Maj Małopolski Urząd Wojewódzki (prowadzący: Szczepan Brzeski, czerwiec 2008)Zajęcia szkoleniowe przeprowadzono profesjonalnie, obrazowo i przyjaźnie dla wszystkich uczestników, również dla tych z małym doświadczeniem. Wykładowca oferuje pomoc po zakończeniu zajęć. Jestem zadowolona ze szkolenia i chętnie będę uczestniczyła w innych blokach tematycznych. Polecę firmę znajomym.

Anna Szemraj Związek Miast i Gmin Dorzecza Rzeki Słupi i Łupawy (prowadzący: Szczepan Brzeski, czerwiec 2008)


 

Moja opinia nt. szkolenia jest ze wszechmiar pozytywna. Prowadzenie przez trenera, który jest doskonale przygotowany merytorycznie i ma doskonały kontakt z grupą jest przyjemnością i nastraja optymistycznie co do dalszej pracy.

Andrzej Kowalczyk Lubelski Węgiel "Bogdanka" (prowadzący: Szczepan Brzeski, lipiec 2008)Doskonały trener, z doświadczeniem i wiedzą merytoryczną. Duży zakres wiedzy przekazanej podczas szkolenia, intensywny program, dużo zajęć praktycznych. Bardzo dobre szkolenie.

Danuta Białooka-Kostenecka Pomorski Urząd Wojewódzki (prowadzący: Szczepan Brzeski, lipiec 2008)Szkolenie zostało przeprowadzone bardzo profesjonalnie, z uwzględnieniem zgłaszanych w trakcie jego trwania potrzeb uczestników, a jednocześnie program został w pełni zrealizowany. Prowadzący dostosował organizację szkolenia do zróżnicowanego poziomu grupy.

Justyna Gołaszewska Warszawska Wyższa Szkoła Informatyki (prowadzący: Szczepan Brzeski, lipiec 2008)Szkolenie przeprowadzone profesjonalnie przez trenera z doświadczeniem zawodowym. Ujęte wszystkie aspekty wymienione w ofercie. Dobry kontakt z prowadzącym w formie dyskusji na tematy mnie interesujące.

Jacek Wartak "Energopomiar" Sp. z o.o. w Gliwicach (prowadzący: Szczepan Brzeski, listopad 2008)Szkolenie przeprowadzone w sposób bardzo profesjonalny. Niewątpliwą zaletą szkolenia jest bardzo duża liczba casów, które są rozwiązywane wspólnie z trenerem, szczegółowość materiałów szkoleniowych.

Aneta Tybel Bank Spółdzielczy w Radomsku (prowadzący: Szczepan Brzeski, listopad 2008)Szkolenie od strony merytorycznej na bardzo wysokim poziomie. Program realizowany zgodnie z ofertą. Wysokie kompetencje prowadzącego. Efektywne warsztaty praktyczne.

Artur Proć Powiatowy Urząd Pracy w Biłgoraju (prowadzący: Szczepan Brzeski, listopad 2008)Szkolenie zostało przeprowadzone profesjonalnie. Trener, Pan Brzeski potrafi przekazać wiedzę zdecydowanie zadowalająco i przystępnie. Praktyka przeprowadzenia szkoleń z formatkami excel z użyciem laptopów i ćwiczenia praktyczne najbardziej były przydatne.

Anna Depczyńska Akademia Świętokrzyska w Kielcach (prowadzący: Szczepan Brzeski, listopad 2007)Szkolenie przeprowadzone na bardzo dobrym poziomie. Wiedza posiadana przez prowadzącego przekazana w sposób konkretny i przejrzysty. Materiały udostępnione na szkoleniu pomagają w dalszej pracy.

Dorota Witkowicz-Cała Best-Pest (prowadzący: Szczepan Brzeski, listopad 2007)Szkolenie „Specjalista ds. pozyskiwania funduszy unijnych – MODUŁ ZAAWANSOWANY" bardzo dobrze przeprowadzone, zarówno pod względem merytorycznym jak i organizacyjnym.

Monika Mądry Pracownie Badawczo Projektowe „Ekosystem" Sp. z o. o. (prowadzący: Szczepan Brzeski, listopad 2006)Dla mnie osobiście szkolenie „Specjalista ds. pozyskiwania funduszy unijnych – MODUŁ ZAAWANSOWANY" było bardzo korzystne. Dotychczas moja praktyka (i teoria) opierała się na projektach społecznych. Dzięki szkoleniu miałam okazję zapoznać się z projektami inwestycyjnymi dla firm i samorządów na czym bardzo mi zależało. W dalszym ciągu uważam, że wiele muszę się jeszcze nauczyć i po praktykować, ale wiedza dobyta na szkoleniu z pewnością ułatwi mi pracę nad tego typu projektami.

Sylwia Krawczyk Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej (prowadzący: Szczepan Brzeski, listopad 2006)Osoba prowadząca szkolenie „Specjalista ds. pozyskiwania funduszy unijnych – MODUŁ ZAAWANSOWANY" – kompetentna, elokwentna, czuć wiedzę praktyczną i teoretyczną. Szkolenie – temat dla osób zaawansowanych, porusza interesujące zagadnienia, zgłębia trudny temat, tj. analizę finansową. Uczestnictwo w module zaawansowanym powinno być zdecydowanie poprzedzone modułem dla początkujących. Pominięcie modułu dla początkujących, nawet osób zajmujących się w swojej pracy praktycznym rozliczaniem projektów unijnych nie jest wskazane. Ogólna ocena bardzo dobra.

Anna Rączka Urząd Miasta Tarnowa (prowadzący: Szczepan Brzeski, listopad 2006)

wiecej

Szkolenie "Nowe zasady aplikowania w PO KL"

Szkolenie przeprowadzone w sposób dobry, Trener przygotowny, wykazujacy się bardzo duzą wiedzą z zakresu tematu szkolenia, bardzo dobry kontakt z grupą, chętnie odpowiada na kazde pytanie i chętnie dzieli sie własnymi doświadczeniami.

Anna Tarłowska Klimek Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie (prowadzący: Kamil Kipiel, lipiec 2011)

 Szkolenie "Nowe zasady Aplikowania" oceniam bardzo dobrze. Zarówno treści meytoryczne jak i sposób prowadzenia spełniły moje oczekiwania.

Jolanta Ruszel - Esebua Politechnika Wrocławska (prowadzący: Kamil Kipiel, lipiec 2011)Szkolenie bardzo mi się podobało. Zawartość merytoryczna, oraz przygotowanie prowadzącego na bardzo wysokim poziomie. Z pewnością można polecić szkoelnie innym.

Małgorzata Pastuszka Politechnika Wrocławska (prowadzący: Kamil Kipiel, lipiec 2011)

wiecej

« 1 2 3 4 5 »

Zrealizowanych szkoleń: 1 267
Przeszkolonych osób: 18 255
Pozyskanych funduszy: 196 710 109 zł