Witamy na naszej stronie internetowej
Oddajemy do Państwa dyspozycji naszą stronę internetową. Mamy nadzieję, że okaże się ona pomocna w Państwa pracy i że zachęci do nawiązania z nami współpracy.
Zapraszamy do częstych odwiedzin. EUROPOINT.

Nasze najbliższe szkolenia
Opinie uczestników szkoleń
Mechanizmy Finansowe EOG - Projekty Inwestycyjne.
Szkolenie skierowane jest na upowszechnienie wiedzy na temat pozyskiwania funduszy w ramach Mechanizmów Finansowych EOG
Oraz wyposażenie uczestników w praktyczne umiejętności związane z opracowaniem wniosku o dofinansowanie i aplikowaniem o środki MF EOG
Szkolenie obejmuje zagadnienia związane z projektami inwestycyjnymi –
z zakresu kultury, ochrony środowiska, ochrony zdrowia
Mechanizmy Finansowe Europejskiego Obszaru Gospodarczego to środki dostępne w latach 2005 -2009 w Polsce, przeznaczone głownie na inwestycje w zakresie:
• ochrony środowiska
• kultury
• ochrony zdrowia.
Środki MF EOG przeznaczane są na stosunkowo duże projekty, gdyż dofinansowanie jednego przedsięwzięcia przekracza 250 000 euro (ok. 1 mln PLN)
Dofinansowanie wynosi od 60 % do 85 % projektu
Obecnie planowane są dwa konkursy wniosków, pierwszy od 2 stycznia do 16 kwietnia 2007 r. Obejmie on wszystkie 10 priorytetów przewidzianych w Programie Operacyjnym. W przypadku obszarów 2.1 Ochrona środowiska, 2.3 Ochrona kulturowego dziedzictwa europejskiego oraz 2.6 Badania naukowe będzie to ostatni nabór wniosków.
Szkolenie skierowane jest do pracowników:
• instytucji samorządu terytorialnego,
• zakładów budżetowych,
• jednostek organizacyjnych jednostek samorządu terytorialnego,
• spółek z udziałem jst
• pracowników instytucji kultury (państwowych, samorządowych, prywatnych, pozarządowych)
• pracowników placówek ochrony zdrowia – publicznych i niepublicznych
| termin: | od 0000-00-00 do 0000-00-00 |
| cena: | |
| wolne miejsca: | brak miejsc |
warunki uczestnictwa

program

lista szkoleń



zapisz





